lager pol

 

Wykwalifikowani pracownicy magazynowi są podstawą w każdym magazynie i gwarantują sprawne wykonanie zadań logistycznych.


Zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowanych pracowników magazynowych ciągle wzrasta. Obecnie do zadań wykonywanych przez pracowników magazynowych należą również: kontrola stanu magazynu, przygotowanie list załadunkowych, oraz przygotowania dokumentów do wysyłki. Inne zadania pracowników magazynowych to: obsługa systemów komputerowych, korzystanie z nowoczesnych urządzeń transportowych oraz systemów do zarządzania powierzchniami magazynowymi.

Pośredniczymy w zatrudnieniu profesjonalnych pracowników magazynowych, którzy mają długoletnie doświadczenie i dysponują wieloma dodatkowymi umiejętnościami. Nasi kandydaci są na ogół wielojęzyczni (niemiecki/angielski/polski).

Aby każdorazowo móc spełnić życzenia naszych Klientów, posiadamy w naszej bazie danych wielu kandydatów, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i praktyką zawodową.
Dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zawsze interesujących kandydatów.

 

 

 

 

Przykładowe umiejętności naszych kandydatów:

 

Pick by Voice

Pick by Voice

Obsługa skanerów ręcznych

Obsługa skanerów ręcznych

Obsługa wózków widłowych

Obsługa wózków widłowych

Obsługa innych urządzeń magazynowych

Obsługa innych urządzeń magazynowych

 

Kontakt pol 001

alexander koch

 

PROSIMY O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z NAMI!

Alexander Koch i jego współpracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach biurowych pod numerem telefonu : +49 (0) 541 99985740.
Alternatywnie można wysłać nam zapytanie przez znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

Obiecujemy, że odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

 

Google Analytics i pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że korzystamy z Google Analytics i plików cookie.