disponen pol

 

Dyspozytor jest managerem Państwa pojazdów, który zawsze dba o ekonomiczne wykorzystanie podległych mu ciężarówek.


Dyspozytor musi przede wszystkim zwracać uwagę na ekonomiczne wykorzystanie samochodów jak również na jakość transportu. Duże zaangażowanie, wysokie umiejętności interpersonalne jak również odporność na stres, a także profesjonalna umiejętność korzystania z nowoczesnych systemów komunikacyjnych to tylko niektóre z cech jakimi dysponują nasi kandydaci.

Pośredniczymy w zatrudnieniu profesjonalnych dyspozytorów transportu, posiadających długoletnie doświadczenie i inne dodatkowe umiejętności.
Nasi kandydaci są na ogół wielojęzyczni (niemiecki/angielski/polski).

Aby każdorazowo móc spełnić życzenia naszych Klientów, posiadamy w naszej bazie danych wielu dyspozytorów transportu, którzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i praktyką zawodową.
Dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zawsze interesujących kandydatów.

 

 

 

 

 

Kontakt pol 001

alexander koch

 

PROSIMY O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z NAMI!

Alexander Koch i jego współpracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach biurowych pod numerem telefonu : +49 (0) 541 99985740.
Alternatywnie można wysłać nam zapytanie przez znajdujący się poniżej formularz kontaktowy.

Obiecujemy, że odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

 

Google Analytics i pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że korzystamy z Google Analytics i plików cookie.