a feld personal pol 2

POSZUKUJĄ PAŃSTWO
WYKWALIFIKOWANEGO PERSONELU.

 

Alexander Koch Unternehmensberatung specjalizuje się w rekrutacji i zarządzaniu w dziedzinie ochrony zdrowia, logistyki i transportu.
Dzięki zlikwidowaniu w wielu krajach europejskich ograniczeń w zakresie swobody przepływu pracowników powstała możliwość zatrudnienia na niemieckim rynku wielu zagranicznych pracobiorców i przedsiębiorstw.
Z pomocą naszego długoletniego doświadczenia możemy wraz z Państwem określić Państwa zapotrzebowanie na pracobiorców, a następnie pośredniczyć w naborze wykwalifikowanych pracowników dla Państwa przedsiębiorstwa i poszczególnych zakładów pracy.

 

 

 

 

Wykwalifikowani pracownicy potrzebni są w wielu zakładach pracy!

W wielu zakładach pracy i przedsiębiorstwach daje się odczuwać od dawna brak wykwalifikowanego personelu i odpowiednio zmotywowanych sił roboczych. Poszukiwanie i wybór takiego personelu dla Państwa zakładu pracy to proces czasochłonny i kosztowny. Anonse, ogłoszenia, zawiadomienia, porządkowanie ofert, rozmowy telefoniczne z ubiegającymi się o pracę, odpowiadanie na pytania, a także czasochłonny proces wyboru, to procesy wymagające czasu, wiedzy i znacznych nakładów finansowych, które można i powinno się zainwestować raczej w realizację zadań pierwszorzędnych przedsiębiorstwa.

 

Osobista rozmowa doradcza przyczynia się do powstawania zaufania.

Chętnie spełniać będziemy funkcję doradczą w stosunku do Państwa przedsiębiorstwa w formie przeprowadzania rozmów osobistych. Przy tej okazji zdefiniujemy dokładnie Państwa wymagania w odniesieniu do nowych pracowników, omówimy także wszystkie istotne i interesujące fakty związane z poszczególnymi stanowiskami pracy, by móc polecić Państwu właściwego pracownika. Od tego momentu firma Alexandra Kocha wraz z jego grupą współpracowników przejmuje wszystkie zadania o charakterze administracyjno-technicznym, takie jak prowadzenie przetargu, porządkowanie ofert, czynności rekrutacyjne.

 

logistik 003

 

Państwa nowy współpracownik w grupie.

Bez długotrwałych i przewlekłych procesów wyboru znajdziemy dla Państwa siły fachowe i kierownicze, które wzmocnią Państwa team i będą odpowiednie dla Państwa zakładu pracy.
Proszę skorzystać z naszego serwisu pośrednictwa w znajdowaniu właściwego personelu.

 

 

Kraftfahrer
Lagerarbeiter
Trainer
Disponent

Dla uzyskania dalszych informacji prosimy o wypełnienie niniejszego formularza. Potrzebne Państwu informacje zostaną wówczas niezwłocznie dostarczone. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól obowiązkowych.*
Google Analytics i pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że korzystamy z Google Analytics i plików cookie.