news

Witajcie kochani

Witajcie kochani,

to znowu ja. Chcialam juz teraz zyczyc Wam wesolych swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku.

Jesli bedziecie szukac pracy w nowym roku w Niemczech to zapraszam na nasza strone internetowa. Jak zawsze przedstawiamy na niej interesujace oferty pracy. Wszystkie spedycje, dla których szukamy pracowników, zostaly przez nas sprawdzone. Oferujemy pomoc równiez po zawarciu umowy o prace. Pomagamy w sprawach zwiazanych z klasami podatkowymi i dodatkiem na dzieci lub uzyskaniem grupy podatkowej. Nasze posrednictwo i pomoc sa dla Was bezplatne.

Mozecie równiez sciagnac bezplatna aplikacje CE Driver DE w App Store i byc z nami stale w kontakcie.

Czekamy na wasze zapytania. Na pewno zglosimy sie do was.

Dziekujemy za poswiecenie nam uwagi, zyczymy szerokiej drogi i wesolych swiat.

Grenzpendleranträge 2016

 

Chcemy poinformować wszystkich polskich kierowców zatrudnionych w BRD, że wnioski pracowników do rozliczenia na rok 2016 musza zostać na nowo zlozone we właściwym urzędzie podatkowym na terenie BRD.

Nasza aplikacje „CE DRIVER DE"

Ab sofort gibt es unsere Jobangebote und viele weitere nützliche Informationen auch in einer App für Android und Apple Link für Android                Link für IPhones und IPads Szukacie nowej pracy w Niemczech? Sciagnijcie nasza aplikacje „CE DRIVER DE” i badzcie na biezaco z naszymi aktualnymi ofertami pracy w Niemczech. Link na Androidy                 Link na AppleLink na Apple

itunes APPGoogle APP                            

SZUKAMY KIEROWCÓW – znajdujemy w Europie Środkowej i Wschodniej: Alexander Koch pośredniczy bardzo potrzebnym firmą transportową pracownikami.

download icon Pobierz jako PDF

 

INFORMACJA PRASOWA

Osnabrück, 25. Juni 2015

 

SZUKAMY KIEROWCÓW – znajdujemy w Europie Środkowej i Wschodniej:
Alexander Koch pośredniczy bardzo potrzebnym firmą transportową pracownikami.

 

Pozyskanie kierowców z Polski, Czech i innych krajów UE na rynek niemiecki – tak jak spedytorzy Duvenbeck liczyą na profesjonalne pośrednictwo pracowników.
Niemieckim spedytorom brakuje według prognoz rocznie do 20.000 kierowców -
do 2025 roku będzie w sumie do 300.000 tysięcy wykwalifikowanych kierowców zawodowych brak, którzy musza zostac zastąpieni w przyszłości, przyszłe badania firmy ZF 2014.
Głównym powodem problemów rekrutacyjnych można zobaczyć tutaj z trendu demograficznego z pewnością.


Z Osnabrücku konsultant biznesowy i logistyczny Alexander Koch chwyta problem, brak pracownika od końca 2014 roku ofensywnie. Wraz z dwoma pracownikami, zdobywa potrzebnych zawodowych kierowców ze zbiornika w krajach sąsiadujących z UE w Polsce i Czechach."Nasze badania rynku i nasze sukcesy mediacyjne pokazują, że istnieje na rynkach wschodnich od Niemiec duża liczba pracowników chętnych do zmiany, kturym możemy udostępnić zatrudnienie na rynku niemieckim," powiedział Alexander Koch.


,Alexander Koch zna problemy, właśnie dlatego, bo wyksztalcony spedytor był ponad 20 lat działający w logistyce i transporcie, w połowie 2014 roku założył własną firmę.


"Widzimy w przekazywaniu wyszkolonych, zmotywowanych kierowców zawodowych z sąsiadami UE na rynek niemiecki, dobre rozwiązanie dla krajowych przedsiębiorstw Transportowych."
Pierwsze wyniki dają przedsiębiorcy z Osnabrücka słuszność: uczynił razem z jego zespołem wielojęzycznym w pół roku już ponad 60 pośrednictw kierowców.


Oprócz istniejących rynkach Polski i Republiki Czeskiej do planów przygotowania nośnika należą także rynek z Węgrzech i Słowacji dla kierowców zawodowych.


Jego klientami są zarówno spedytorzy średnich i dużych grup transportowych miedzy innymi spedycja Duvenbeck. Alexander Koch ma, dzięki swojej rygorystycznej selekcji do tej pory kwote pośrednictwa o wysokości niemal, 100 procent. Koch i jego dwuch polskich pracowników nietylko rozpocznie prowadza rekrutację i pośrednictwo, ale również ciągle budują pulę potencjalnych pracowników.


W procesie wyboru wielostopniowego i zapewnienia doświadczenia byłego nadawcy, gwarantowane jest że tylko wysoko wykwalifikowani kandydaci zostaną dodani do puli kandydatów."W pierwszym etapie, zainteresowani pracownicy składają dokumenty aplikacyjne u naszego pracownika mieszkającego w Polsce.


W przydatności zapraszamy kandydata na spotkanie kwalifikacyjne ", powiedział Koch. " kandydat najpierw jest testowany w celu określenia jego szczególnej przydatności zawodowej i osobistej oraz jego umiejętności języka niemieckiego. Przechodzi kandydat pierwszy test, jeśli jest to jeszcze konieczne, prowadzimy rozmowe telefoniczną, ona jest prowadzona przez nasz niemiecki urząd a następnie dodaje się kandydata do bazy danych. "Jeśli odpowiedni kandydat i jego kwalifikacja wymagan przez typ niemieckich klientów ustalona zostanie, w tym momecie odbywa się rozmowy kwalifikacyjne w spedycji niemieckiej,tylko wtedy, gdy jest to pozytywne i mediacja jest zawarta. "Nawet po odnosi sukces mediacji i rodzaju okresu próbnego


Daje Koch klientom i kandydatom gwarancję na, darmowe zapewnienie wymiany, jeśli kierowca lub pracodawca nie spełnia oczekiwań i umowy o pracę, w ciągu pierwszych trzech miesięcach zatrudnienia.


Doradztwo w zakresie zarządzania Alexander Koch


Założona w 2014 Alexander Koch Unternehmensberatung stawia know-how w dziedzinie zatrudnienia, poszukiwania pracowników, usług personalnych, doradztwa logistyki i transportu oraz optymalizacji logistyki w wyrobach stalowych. Usługi doradztwa logistycznego Osnabrück specjalizującą się w szczególności na zakupy pilnie potrzebnego personelu - zwłaszcza kierowców zawodowych dla spedytorów. Alexander Koch założyciel spogląda na długą karierę w logistyce - na wysokich stanowiskach dla różnych spedytorów. Między innymi, Koch był dyrektorem,od 190 pracowników i siedmiu lokalizacji na terenie EU.

 

Kontakt 001

Grenzpendleranträge 2016

Hiermit möchten wir alle polnischen Kraftfahrer informieren das die Grenzpendleranträge für das Jahr 2016 neu gestellt, und beim dem zuständigen Finanzamt eingereicht werden müssen.

 

Chcemy poinformować wszystkich polskich kierowców zatrudnionych w BRD, że wnioski pracowników do rozliczenia na rok 2016 musza zostać na nowo zlozone we właściwym urzędzie podatkowym na terenie BRD.

Google Analytics i pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że korzystamy z Google Analytics i plików cookie.